Hakkımızda

FOX KARAVAN

"Size özel farklı tasarımlar yapmak için çalışıyoruz"

Buron motorlu araçlar sektörde 4. yılını doldururken yeni markası Fox Karavan; tüketici odaklı, ergonomik tasarım, güvenilir hizmet ve kaliteyi uygun fiyata sunmayı misyon edinmiş, emin adımlarla büyüyen bir karavan şirketidir. Müşterilerine verdiği hizmet anlayışı ile fark yaratıyor. Dünyada önem kazanmakta olan karavan sektöründe isteklerinize özel bir konsept oluşturma ilkesi taşıyor.Yenilikçi ve gelişime her anlamda açık bir ekiple beraber kişiye özel üretilen karavanların en kısa sürede siz müşterilerimize ulaştırmak için çabalıyor. Fox karavan tecrübesi ile sektörün öncü firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Fox karavan ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda iç mimar desteği ile tasarlamaya üretmeye ve bu büyümeye, ivme kazandıracak kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kalite Standartları ve Butik Karavancılık

Kişiye özel karavan üretimi ile tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyoruz. Tasarımda bir karavanda olması gereken donanım ve tesisatı standart olarak müşterilerimize sunuyoruz, geri kalan donanımlar müşterilerimizin isteğine ve zevkine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kalite standardımızı korumak için 5 ana maddeden ödün vermiyoruz; izolasyon, elektrik donanımı, mobilya aksamı, su ve gaz tesisatı, 2 yıl garantili işçilik. Dönüştürdüğümüz motokaravanların yanı sıra, alkoven ve semientegre karavanları da aynı kalite standartları çerçevesinde, butik olarak üretiyoruz.

Size Özel Tasarlıyoruz

Kişiye Özel Tasarım

Dönüştürdüğümüz motokaravanların yanı sıra, alkoven ve semientegre karavanları da aynı kalite standartları çerçevesinde, butik olarak üretiyoruz.

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Yüksek Kalite Standardı

Kalite standardımızı korumak için 5 ana maddeden ödün vermiyoruz; izolasyon, elektrik donanımı, mobilya aksamı, su ve gaz tesisatı.

Güveninizi Sağlıyoruz

Garantili İşçilik

Yaptığımız tüm işçilikler 2 yıl garanti kapsamındadır.